Translate

CEREMONIA

KONTAKT:
gregor69@tiscali.it
bezar@op.pl
0048 535 298210
0039 3667265114 


Rzymskie kościoły zachwycają... Nic dziwnego, że wiele par pragnie wziąć ślub właśnie w którymś z nich. Polskie pary najczęściej zawierają związek małżeński w kameralnym kościele św. Stanisława. Poniżej zdjęcia z różnych świątyń (niezwykła architektura, zdobienia), ale głównie z tego właśnie polskiego kościoła. Śluby Par z Polski odbywają się również w pięknym kościele o surowym wnętrzu - San Pancrazio. Ale są też zdjęcia z wloskiego urzędu na Kapitolu.
Oczywiście zdjęcia robimy również w polskich kościołach - na tej stronie kilka ujęć ze ślubu w kościele w Węgierskiej Górce pod Żywcem czy też w kościele w miejscowości Żelazno pod Kłodzkiem.
Tutaj także kilka ujęć z Konsulatu RP w Rzymie. Kościół św. Stanisława w Rzymie, polska parafia w Rzymie
 

 
Jedno z moich ulubionych zdjęć, wszyscy szykują się jeszcze do zdjęcia, goście nakładają przyciasne mikołajowe czapki ( ślub przypadł na św. Mikołaja), Pan  młody na coś zapatrzony, jedynie Panna Młoda gotowa do zdjęcia:).


Konsulat RP w Rzymie. Na tę uroczystość ślubną przybyli oczywiście świadkowie, ale także sympatyczny Italiano, właściciel apartamentu w dzielnicy Parioli, w którym zatrzymała się Para Młoda - ostatni od prawej. Było to bardzo miłe dla Pary Młodej,