Translate

CEREMONIARzymskie kościoły zachwycają... Nic dziwnego, że wiele par pragnie wziąć ślub właśnie w którymś z nich. Polskie pary najczęściej zawierają związek małżeński w kameralnym kościele św. Stanisława. Poniżej zdjęcia z różnych świątyń (niezwykła architektura, wnętrza). Ale są też zdjęcia z włoskiego urzędu na Kapitolu, fotografie w przepięknym urzędzie stanu cywilnego w Tivoli (starożytne freski) czy też polskiego konsulatu w Rzymie. Jest i też zdjęcie z sanktuarium w grocie (Monte Sant'Angelo), w Puglia. Tam odbył się ślub mojej pary.
Pomagamy zorganizować ślub, ale też w pełni  organizujemy ślub we Włoszech, od A do Z. Np. zapewniamy świadków ślubnych, tłumacza, pośredniczymy w formalnościach,  organizujemy hotel, restaurację oraz transport i wiele innych spraw, pozwalających naszym Parom poczuć się pewnie. Kościół św. Stanisława w Rzymie, polska parafia w Rzymie
 


 
Jedno z moich ulubionych zdjęć, wszyscy szykują się jeszcze do zdjęcia, goście nakładają przyciasne mikołajowe czapki ( ślub przypadł na św. Mikołaja), Pan  młody na coś zapatrzony, jedynie Panna Młoda gotowa do zdjęcia:).