Translate

REKOMENDACJE

http://weddinginrome.wix.com/slubwrzymie
Publikujemy tutaj niewielki procent podziękowań, opinii na temat naszej pracy.

Było -  i zawsze jest - nam miło gościć wszystkie pary i wszystkich naszych gości w Rzymie, rocznie - kilkadziesiąt par. Z wieloma mamy stały serdeczny kontakt - piszecie nam o swoim dalszym życiu, o tym, że rodzą Wam się dzieci, że jesteście szczęśliwi, że tęsknicie za Rzymem i zamierzacie pojawić się w nim znowu np. na chrzcie swoich dzieci.

Dziękuję za ten kontakt, to miło, że nie byłam tylko fotografem, który wykonał swoją robotę i na tym koniec. Szczególnie dziękuję Pani Elżbiecie Smorawińskiej, jej synowi Adamowi, którym zawdzięczam bardzo, bardzo wiele.
Pani Elżbieta nieprzerwanie pomaga innym, stale angażuje się w charytatywne akcje, organizuje koncerty, udziela wywiadów, wszystko po to, by pomagać innym. Jest osobą piękną duchem i ciałem, zawsze pogodna, bezpośrednia, energetyczna, serdeczna.

Grazie


Beata


Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia i zachwycającą prezentację z muzyką.


Sylwia i Dawid

 
Na prawdę wykonała Pani bardzo profesjonalną sesję, my i nasi rodzice jestesmy bardzo, bardzo zadowoleni. Dziękujemy.

Magda i Piotr

 Beata, Gregorio,  zrobiliście naprawdę kawałek dobrej roboty, który przerósł nasze oczekiwania, bo zwykle to reklama znacznie przewyższa usługę a nie odwrotnie.
 
Hania i Paweł
Norwegia


 Zdjęcia twoje, Beato zrobiły furorę - wszyscy komentowali, że jakość super, profesjonalnie zrobione. Jeszcze raz dzięki za upamiętnienie naszego dnia. Przy okazji polubiłam jeszcze bardziej piosenki Zucchero:)

Gorąco Was pozdrawiam.

Marta Koczwara, Chicago

ślubu udzielał ojciec Eugeniusz Senko, polski jezuita w Rzymie.
 
Droga Beato i Grzeg!

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy, że zrobiliście nam cudowne zdjęcia na naszym ślubie i jednocześnie byliście naszymi świadkami. Sesja zdjęciowa była miła, przyjemna i bezstresowa. Czuliśmy się tak, jakbyśmy Was znali od dawna, a nasz syn poczuł się w Waszym towarzystwie tak rodzinnie, że staliście się jego Ciocią i Wujkiem. Bardzo nam się podobało miejsce, które wybraliście na sesję zdjęciową, ciche i spokojne, dokładnie takie o jakim marzyliśmy. Zdjęciami zachwycamy się nie tylko my, również rodzina i przyjaciele. Ogromnie się cieszymy, że skorzystaliśmy z Waszej oferty, dzięki Wam mamy miłe wspomnienia z naszego ślubu w Rzymie.
Lena i Marcin z Poznania
ślub w Konsulecie RP w Rzymie
  
Sesja była przyjemnością, choć trwała prawie trzy godziny. Efekt, jaki otrzymaliśmy w postaci świetnych zdjęć (część już wydrukowanych) i fotoksiążki był oszałamiający. Cieszymy się że dobrze wybraliśmy fotografa. Pani Beato - dziękujemy!

Katarzyna i John 

Szkocja
ślub na Lateranie

​Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie we wrześniu 2011 roku ceremonii ślubu w Ambasadzie Polskiej w Rzymie i przeprowadzenie sesji zdjęciowej w najpiękniejszych miejscach Rzymu. Ceremonia ślubna przebiegła bardzo sprawnie i jedynie dzięki Wam mogła się odbyć. Zorganizowana sesja zdjęciowa w trzech miejscach Rzymu wcześniej przez Was zaproponowanych, dała nam możliwość niezapomnianych chwili, które uzyskaliście dzięki jednoczesnej pracy zdjęciowej dwóch niezależnych od siebie aparatów.
Piękne zdjęcia na płycie DVD i wydruki zdjęć wybranych fotografii cieszą nas i naszych najbliższych nietuzinkowym ujęciem pary ślubnej i miejsc oraz zrobione przez Was zdjęcia zatrzymały piękne, niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju uczucia, jakie towarzyszyły nam podczas ceremonii ślubnej i w trakcie sesji zdjęciowej.
Dziękujemy Wam za stworzenie atmosfery rodzinnej całego dnia i mamy nadzieję na kolejne spotkanie z Wami w Rzymie.


Żaneta i Cezary, Gdańsk

ślub w Konsulacie RP w Rzymie
 
Beata is a wonderful person and a talented photographer, I enjoyed every monent working with her on my shoot. She has great ideas and the results speak for themselves, my friends thought I put photoes of a model on my profile. I highly reccomend her.

 
Alex, Rome

sesja plenerowa Rzym i morze Tyreńskie
 

Z sesji jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia zostały wykonane tak, jak tego oczekiwaliśmy – profesjonalnie. Sam udział w sesji wspominamy bardzo dobrze, przebiegała ona w miłej i wesołej atmosferze. Nie odczuwaliśmy tego, że bierzemy udział w sesji, po prostu świetnie się bawiliśmy poznając piękno Rzymu i budząc tym samym zainteresowanie wśród Rzymian i turystów, a pani Beata z panem Grzegorzem poprzez swoją fachowość, kreatywność oraz nietuzinkowość uchwycili w sposób niesamowity najważniejsze i najfajniejsze momenty z tak bardzo ważnego dla nas dnia. Podsumowalibyśmy Panią Beatkę i Grzegorza w tych słowach: fachowość, kreatywność, nietuzinkowość, terminowość, kompetencja i rzetelność. Gorąco polecamy.


Angelika i Andrzej, Grodzisk Mazowiecki

ślub w kościele polskim w Rzymie
 
Dziękujemy za piękne zdjęcia, świetną prezentację dvd, polecamy Was gorąco wśród naszych znajomych, zdjęcia podobają się zresztą nie tylko nam, ale i naszym przyjaciołom i rodzinie. Przy prezentacji nasi bliscy uronili nie jedną łzę wzruszenia. Dziękujemy za dopięcie wszystkich szczegółów związanych z pobytem. Piszemy tę rekomendację, by dodatkowo docenić waszą pracę. Pieniądze to przecież nie wszystko. Zwłaszcza, że zależało nam na dyskrecji i zastrzegliśmy publikację zdjęć, co zostało przez pana Grzegorza i panią Beatę uszanowane i przyjęte ze zrozumieniem. Dziękujemy!


Basia i Piotr, Warszawa

sesja plenerowa
 
Jeszcze raz ogromnie Wam dziękujemy, za pamiątkę z naszej najwspanialszej podróży. Zrobiliście nam naprawdę piękne zdjęcia, a prezentacja... nawet nie potrafię opisać. Powiem tylko, że Rodzinka uroniła niejedną łezkę oglądając ją i słuchając. Poza tym naprawdę cieszymy się, że mogliśmy Was poznać i ponawiamy zaproszenie do Gdańska :)

​Serdecznie Was pozdrawiamy.

Ania i Piotr, Gdańsk

sesja plenerowa, podróż poślubna do Rzymu 

Dziękujemy za profesjonalizm, wspaniale podejście do nas  i piękne zdjęcia.

Ania i Mariusz

Dziękujemy za sesje w Wenecji, byliśmy sceptycznie nastawieni w momencie gdy zobaczyliśmy tłumy turystów na Placu św. Marka. Ale zdjęcia wyszły przepięknie, klimatycznie. Polecamy Was naszym znajomym.

Julia i Paweł
MARZYŁAM OD DAWNA O TYM, ŻEBY POJECHAĆ DO RZYMU. PRZEDE WSZYSTKIM NA GRÓB OJCA ŚWIĘTEGO.TO BYŁ PRIORYTET. PRZEZ INTERNET "TRAFIŁAM" NA BEATĘ I GRZEGORZA.I TO BYŁ WŁAŚCIWY WYBÓR. NIEZAPOMNIANY. ZORGANIZOWALI NAM PIĘKNY APARTAMENT, ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM, A POTEM PRZEZ KOLEJNE DNI ZAJMOWALI SIĘ NAMI Z WIELKĄ TROSKĄ I SPEŁNIALI NASZE MARZENIA. ZOBACZYLIŚMY CAŁY RZYM.
NIE OBYŁO SIĘ TEŻ BEZ SESJI ZDJĘCIOWEJ. MOJE DZIECI I JA MAMY PIĘKNE PAMIĄTKI Z RZYMU, KTÓRE ZOSTAŁY JUŻ UWIECZNIONE W ALBUMIE RODZINNYM.
JEŚLI CHCECIE ZOBACZYĆ RZYM W PRZEMIŁYM TOWARZYSTWIE I CZUĆ SIĘ PRZY TYM BARDZO BEZPIECZNIE, TO GORĄCO POLECAM USŁUGI BEATY I GRZEGORZA. JA Z PEWNOŚCIĄ JESZCZE WRÓCĘ DO RZYMU, ALE TYLKO POD WARUNKIEM, ŻE PRZYJMĄ MNIE POD SWOJE SKRZYDŁA:). BYŁO BOSKO !
ELŻBIETA SMORAWIŃSKA, POZNAŃ


Rekomendacje również na FB 

​​​