Translate

AUDIENCJA U PAPIEŻA
Przyjeżdżacie do Rzymu nie tylko po to, by podziwiać zabytki, piękne miejsca, ale również na spotkanie z Papieżem. Audiencje papieskie odbywają się tradycyjnie w środy, poza pewnymi wyjątkami, wierni gromadzą się na Placu św. Piotra lub auli papieskiej. Jest to moment, kiedy młode pary, młodzi małżonkowie, mogą przyjąć błogosławieństwo papieskie. Aby uczestniczyć w takim pełnym emocji spotkaniu z Papieżem. Nowością jest to, że nie jest potrzebna wejściówka na audiencję. 
Młode pary wybierające się na audiencję, muszą być ubrane w stroje ślubne, wtedy zostaną wpuszczone blisko Papieża. Audiencja rozpoczyna się o 10.00, jednak na Placu św. Piotra powinno się być około 9.00.
Po audiencji, która kończy się około 12.00 zapraszam na sesję fotograficzną. Proponuję spacer wśród najpiękniejszych miejsc i zabytków Rzymu. Taki plener, obejmujący kilka miejsc, trwa około 2-3 godziny. M.in. zdjęcia wykonywane są na Moście św. Anioła, na Piazza Navona, jednym z najbardziej okazałych placów Rzymu, przy Fontanie di Trevi.